Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 9
Zväčšiť
Zrekonštruovaný 2 izbový byt s veľkou loggiou neďaleko Polusu
Cena
150 000 €
2 941,17 € /㎡
Lokalita
Riazanská, Bratislava III
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
2-izbový byt
StavKompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha51
Poschodie2
Balkón / loggiaÁno
Dátum pridaniapred 2 rokmi
Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2 izbový byt na Riazanskej ulici v Novom Meste. Byt je o výmere 41,88m2 a prislúcha k nemu loggia o výmere 7m2 a pivnica o výmere 2,76m2. Byt sa nachádza na 2. poschodí. Byt je orientovaný do vnútrobloku na juhozápad s výhľadom na zeleň. Byt sa predáva aj so zariadením.

Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2015 - nová strecha, zateplenie, nové balkóny, stúpačky, rozvody tepla, radiátory, tepelná sústava.
V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť v bezprostrednom okolí (OD Slimák - potraviny Tesco, drogéria, banka, kaviarne, OC Polus) ako i výborná dopravná dostupnosť do centra mesta.
Cena: 150.000 € . K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia.
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 097 068.


Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2021 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks