Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 6
Zväčšiť
Veľký 4 izb. byt na Dudvážskej ulici v Podunajských Biskupiciach
Cena
145 000 €
1 835,44 € /㎡
Lokalita
Dudvážska, Bratislava II
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
4-izbový byt
StavČiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha79
Poschodie6 / 7
Balkón / loggiaÁno
PivnicaÁno
Dátum pridaniapred 18 dňami
Ponúkame na predaj 4 izbový byt na Dudvážskej ulici v Podunajských Biskupiciach. Byt je o výmere 78,5m2 a nachádza sa na 6. poschodí zo 7. Nad bytom je ešte jeden byt a tiež nie je na okraji bytového domu, preto náklady na vykurovanie sú minimálne. K bytu prislúcha pivnica o výmere 1,51m2 a loggia na ktorú je vstup z obývačky o výmere 3,97m2.

Byt je čiastočne zrekonštruovaný. Vymenené boli okná a zvislé rozvody vody a kanalizácie. Zrekonštruovaná kúpeľňa so sprchovacím kútom. V byte sú dva záchody. Jeden samostatný a druhý je v kúpeľni. Byt pozostáva zo 4 izieb a kuchyne. Dve samostatné a nepriechodné izby sú orientované na východ s nádherným výhľadom. Pred domom už nie je žiadny ďalší bytový dom. Kuchyňa, obývačka a ďalšia samostatná a nepriechodná izba sú orientované na západ. Vykurovanie je ústredné diaľkové, radiátory sú opatrené termostatickými hlavicami a pomerovými meračmi tepla.

Bytový je dobre udržiavaný. Bola zrekonštruovaná strešná krytina vrátane klampiarskych konštrukcií. Fasáda bytového domu bola zateplená fasádnym zatepľovacím systémom. Okná na schodišti sú plastové. Vstupné dvere sú hliníkové presklené s elektrickým vrátnikom a domovým telefónom. V suteréne sa nachádzajú spoločné priestory a pivnica patriaca k bytu.

Pred bytovým domom je parkovisko, kde je možné zaparkovať aj vo večerných hodinách. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť - nákupné centrum Hron, potraviny Tesco, lekáreň, drogéria, banka, škola, škôlka, zastávka MHD.

Cena bytu je 145.000 EUR. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia.
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 097 068.

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2020 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks