Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 6
Zväčšiť
Priestranný 4-izbový byt s loggiou v Petržalke na Brančskej ulici
Cena
179 900 €
1 976,92 € /㎡
Lokalita
Brančská, Bratislava V
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
4-izbový byt
StavČiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha91
Poschodie8 / 8
Balkón / loggiaÁno
PivnicaÁno
Dátum pridaniapred 11 dňami
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s loggiou v Petržalke na Brančskej ulici. Byt je o výmere 91,19 m2 a nachádza sa na 8.poschodí z 8 v bytovom dome.

Byt pozostáva zo štyroch obytných miestností a príslušenstva (kuchyňa, kúpeľna s WC, samostatné WC, hala, loggia, pivnica).

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, kúpeľňa bola zväčšená na úkor chodby, čím vznikol priestor pre ďalšie WC, boli menené podlahy, v najväčšej (prechodnej) izbe spolu s izbou, do ktorej sa cez ňu vchádza, sú čerstvo robené stierky, vymenené podlahy.

Byt je krásne presvetlený s pekným výhľadom, vynikajúca lokalita, v blízkosti všetka občianska vybavenosť vrátane školy, škôlky, 10 minút pešo prírodné jazero Draždiak, v ktorom sa dá aj kúpať.

Cena bytu je 179.900,- EUR + sprostredkovateľská provízia.
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 008 302.

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2020 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks