Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 6
Zmenšiť
Veľmi priestranný 2 izbový byt v tehlovom dome s balkónom vo vyhľadávanej lokalite
Cena
150 000 €
2 542,37 € /㎡
Lokalita
Trnavská cesta, Bratislava II
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
2-izbový byt
StavČiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha59
Poschodie2 / 5
Balkón / loggiaÁno
PivnicaÁno
Dátum pridaniapred 19 dňami
Ponúkame na predaj veľmi priestranný 2 izbový byt na ulici Trnavská cesta v Bratislave – Ružinov, vrátane spoluvlastníckeho podielu na spoločných častiach a zariadeniach domu a pozemku. Byt sa nachádza v tehlovom 5 poschodovom dome, v strednom samostatnom vchode, na 2. nadzemnom podlaží ( pod bytom ešte jeden byt na ZPR.) . Výmera bytu je 55,43 m2 + balkón cca 1,80 m2 a pivnica 2,33 m2 v suteréne, byt pozostáva z:
- izba 13,43 m2
- izba 16,99 m2
- predsieň 9,83 m2
- kuchyňa 11,05 m2
- kúpeľňa 2,73 m2
- WC 1,40 m2.

Byt je v pôvodnom stave, avšak s novými plastovými oknami a dverami na balkón a novými vstupnými bezpečnostnými dverami. V byte sa nachádzajú v izbách a na chodbe pôvodné bukové vlysy (parkety). V kuchyni je PVC a v kúpeľni a WC dlažba. Na dlhej chodbe sú pôvodné vstavané drevené skrine. V kuchyni zánovná kuchynská linka a nový plynový sporák. Samostatná murovaná špajza. Samostatné izby. Byt má nízke náklady na bývanie cca 120 eur + elektrina a plyn.

Bytový dom je po kvalitnom zateplení a rekonštrukcii zvislých a vodorovných rozvodov plynu a vody a balkónov v r. 2019, má energetický štítok s nízkou potrebou energie B. Disponuje výťahom. Má vlastný dvor so zeleňou a parkovacími miestami.

V okolí domu je výborná občianska vybavenosť: zastávky MHD, zimný štadión, futbalový štadión, oproti domu športová hala na Pasienkoch, poliklinika, školy, plaváreň, kúpalisko Tehelné pole, rýchle napojenie na diaľničný obchvat, potraviny, pošta a pod.

Byt je kúpou voľný.

Cena bytu je 150.000 EUR plus sprostredkovateľská provízia pre RK
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 090 301

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2020 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks