Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 7
Zväčšiť
Príjemný byt na Športovej ulici
Cena
100 000 €
4 000,00 € /㎡
Lokalita
Športová, Bratislava III
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
Garsónka
StavKompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha25
Poschodie3 / 4
Dátum pridaniapred 11 dňami
Ponúkame na predaj pavlačový byt v širšom centre BA, pri zimnom štadióne O.Nepelu na Športovej ulici. Byt má výmeru 25 m2 a nachádza sa na 3.poschodí v 4-poschodovom bytovom dome.

Byt pozostáva z malej chodbičky, z ktorej sa ide do samostatného WC, samostatnej kúpeľne so sprchovým kútom, kuchyne a izby. Izba je oddelená skriňou na obývaciu časť a spací kút.

V byte su plastové okná, plavajúca podlaha, prerobená kúpeľna. V byte zostáva všetko zariadenie, posteľ, skriňa, komoda, pohovka, pračka, chladnička.

Nízke mesačné náklady - 90,- EUR.

Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti je NTC, zimný štadión, futbalový štadión, zastávka električiek, autobus, trolejbus. Veľmi dobrá lokalita, byt je tichý, orientovaný do dvora, prostredie pokojné.

Cena bytu je 100.000,- EUR + sprostredkovateľská provízia.
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 008 302.

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2020 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks