Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 10
Zmenšiť
Čiastočne zrekonštruovaná 2 garsónka s loggiou na začiatku Petržalky
Cena
132 500 €
2 760,41 € /㎡
Lokalita
Blagoevova, Bratislava V
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
2-izbový byt
StavČiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha48
Poschodie6 / 12
Balkón / loggiaÁno
PivnicaÁno
Dátum pridaniapred 5 dňami
Ponúkame na predaj 2 garsónku na Blagoevovej ulici na začiatku Petržalky oproti Ekonomickej univerzite. Rozloha bytu je 48,5m2 vrátane pivnice cca 1,5m2, ktorá sa nachádza na tom istom poschodí ako byt a dvoch loggií (jedna zrušená) každá o rozlohe cca 6m2. Byt sa nachádza na 6.poschodí v 12 poschodovom panelovom dome s dvomi výťahmi.

Byt je po čiastočnej rekonštrukcii: má vymenené plastové okná, laminátovú podlahu a keramickú dlažbu, vstavané skrine, vymenená kuchynská linka vybavená umývačkou riadu, elektrickou rúrou a sklo keramickou varnou doskou na 380 V, prerobená kúpeľňa s vaňou cca pred 10 rokmi, čiastočne vymenené elektrické rozvody ( chodba, kúpeľňa a kuchyňa, nová rozvodová skriňa). Priamo v byte sú prípojky optiky od Orange aj Telekom. Náklad na byt sú cca 150,- EUR/mesačne.

Bytový dom je zateplený a v pláne je výmena výťahov a stúpačiek.

Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť s veľmi dobrou dostupnosťou do centra autom aj MHD. Vyhľadávaná lokalita.

Cena bytu je 132.500 EUR vrátane sprostredkovateľskej provízie pre RK
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 090 301

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2021 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks