Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 1
Zväčšiť
Garsónka v Starom Meste na Lužickej ulici
Cena
84 000 €
4 200,00 € /㎡
Lokalita
Lužická, Bratislava I
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
Garsónka
StavPôvodný stav
Podlahová plocha20
Poschodie3
PivnicaÁno
Dátum pridaniapred 12 dňami
Ponúkame na predaj garsónku v tichej časti Bratislavy - Starého Mesta - Lužická ulica.

Podlahová (úžitková) plocha bytu je 20,40 m2 a nachádza sa na 3. poschodí (4.NP) v obytnom tehlovom dome (rok 1954) s celkovým počtom 12 bytov. K bytu patrí pivnica v suteréne domu s rozlohou cca 3 m2.

Byt je v pôvodnom stave. Byt je orientovaný na jednu svetovú stranu (sever) s oknami do ulice v izbe aj v kúpeľni. Garsónka má vlastný plynový ohrev TÚV (plynový ohrievač TÚV s odvodom spalín vyvedeným na strechu), má vlastný rozvod kúrenia bez zdroja tepla, ktorý je potrebné doplniť v rámci rekonštrukcie. Garsónka má pôvodné drevené okná. Výklenok v obytnej izbe - sú tu dodatočne pristavané komíny, ktoré sa t.č. roky nepoužívajú a by sa mohli dať so súhlasom statika zrušiť.

Bytový dom prešiel prvou etapou rekonštrukcie (zateplenie a obnova fasády, brán, strechy, rozvodov plynu a elektroinštalácie v spoločných častiach domu). Pripravuje sa montáž kamerového systému, vymaľovanie schodišťa a iné kvalitatívne zhodnotenia domu. Dom je v správe vlastníkov bytov, má vlastný tichý dvor prístupný len obyvateľom domu. Dom je aktuálne bez výťahu, jeho prístavba z dvora v budúcnosti je technicky možná. Dom má vlastnú sušiareň prádla na povale na 4. poschodí (5.NP).

Byt sa nachádza vo vyhľadávanej tichej lokalite Starého Mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou.

Byt je možné spojiť so susediacim 2-izbovým bytom, ktorý je možné taktiež kúpiť.

Cena bytu je 84.000,- EUR + sprostredkovateľská provízia.
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 008 302.

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2021 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks