Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 12
Zmenšiť
3-izbový byt s loggiou v Petržalke na ulici Kapicova
Cena
199 900 €
2 776,38 € /㎡
Lokalita
Kapicova, Bratislava V
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
3-izbový byt
StavČiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha72
Poschodie4
Balkón / loggiaÁno
PivnicaÁno
Dátum pridaniapred 8 dňami
Ponúkame na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v Bratislave – Petržalka na ulici Kapicova na 4. poschodí. Rozloha bytu je 68,31 m² plus loggia o veľkosti 3,2 m². K nehnuteľnosti patri aj pivnica na prízemí o veľkosti 1,60 m².

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej bolo postavené murované jadro, vymenené plastové okná, kúpeľňa s toaletou a kuchynská linka so spotrebičmi.
Vstup do nehnuteľnosti je do priestrannej haly, z ktorej sa vchádza do všetkých miestnosti, pričom obe spálne sú orientované do tichého parku. Kúpeľňa a toaleta sú dve oddelené miestnosti a z priestrannej kuchyne sa vchádza do zasklenej loggie. V chodbe, kúpeľni a toalete je keramická dlažba, v obývacej izbe plávajúca podlaha, zvyšok bytu je riešený linoleom alebo korkom.

Typ tohto panelového bytového domu patrí vďaka pôdorysom bytov, ktoré sa v ňom nachádzajú medzi najvyhľadávanejšie v danej lokalite. Pozostáva z ôsmich poschodí, pričom na každom poschodí sú dva byty – do bytu sa dá dostáť schodiskom alebo výťahom. Bezbariérový vchod pôsobí čistým a udržiavaným dojmom. Na prízemí je k dispozícii 2x kočikáreň/miestnosť pre bicykle.
Parkovanie je zabezpečené rezidenčným parkoviskom priamo pred bytovým domom. Bytový dom je zrekonštruovaný a zateplený.

V tesnej blízkosti bytového domu sa nachádza tichý revitalizovaný park s detským ihriskom, pošta, zastávka MHD s dostupnosťou do centra a parkovisko. V dostupnej vzdialenosti sa nachádza Pečniansky les, cyklotrasa a OC Aupark.

Cena bytu je 199.900,- EUR + sprostredkovateľská provízia.
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 008 302.

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2021 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks