Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 11
Zväčšiť
Kompletne zrekonštruovaná dvojgarsónka vo vyhľadávanej lokalite
Cena
135 000 €
3 648,64 € /㎡
Lokalita
Fedinova, Bratislava V
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
2-izbový byt
StavKompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha37
Poschodie9 / 12
PivnicaÁno
Dátum pridaniapred 2 mesiacmi
Ponúkame na predaj dvojgarsónku na Fedinovej ulici v Bratislave - časť Petržalka. Celková úžitková plocha bytu je 37 m2 a nachádza sa na 9. poschodí v 12 poschodovom dome s jedným nákladným a jedným osobným výťahom. Byt je bez balkóna.

Byt je po kompletnej rekonštrukcii, boli realizované:
- výmena rozvodov vody a odpadu
- rozvody elektriny, ističová skriňa, vypínače a zásuvky
- kuchynská linka
- laminátové podlahy
- interiérové dvere a zárubne
- nová kúpeľňa so sprchovým kútom, sanitou a príslušenstvom.

Byt dispozične pozostáva z dvoch neprechodných izieb s veľkosťami 18 m2 a 8 m2. Kúpeľňa je spojená s WC a disponuje vstavaným sprchovacím kútom, závesným WC a skrinkou s umývadlom. Na rozdiel od ostatných bytov je BONUSOM veľký kumbál o výmere 3 m2 hneď na poschodí.

Lokalita je s výbornou občianskou vybavenosťou a výhľadom do zeleného dvora. V bezprostrednej blízkosti domu je zdravotné stredisko, plaváreň, tenisové kurty, obchody (Kaufland, Lidl, Terno, Kinekus), pošta, okresný súd, bowlingové centrum, reštaurácie a bary (Alfa), školy, športová hala či Chorvátske rameno na Vaše športové vyžitie.

Byt je orientovaný na západ s oknami do zeleného dvora s crossfit cvičiskom, čo prispieva k tichosti bytu. Zároveň sú najbližšie bytové domy v pomerne odľahlej vzdialenosti na to, aby ste mali v byte dostatočné súkromie. Dom NIE JE terasový a vchod je na úrovni terénu, je BEZBARIĚROVÝ a vhodný pre starších ľudí a pohybovo hednikepované osoby.

Bytový dom je zateplený s vymenenou vstupnou bránou. Interiér vchodu a výťahy sú zatiaľ v pôvodnom stave, avšak aktuálne prebieha schvaľovanie realizácie opráv interiéru vchodu a výťahov.

Lokalita okolo Fedinovej ulice je mimoriadne vhodná pre aktívnych ľudí. Bytový dom je doslova obkolesený športovými a voľnočasovými zariadeniami. Na svoje si prídu aj psíčkari, cyklisti a bežci pozdĺž blízkeho Chorvátskeho ramena. Byt je praktickou voľbou na bývanie, vzhľadom na lokalitu a dispozíciu bytu aj garantovanou voľbou v prípade prenajímania.

Podiel na pozemku pod bytovým domom je vo vlastníctve majiteľa. S bytom sa predáva aj podiel na 3 obchodných priestoroch v suteréne bytového domu. Byt je bez tiarch, voľný od 3/2022.

Cena bytu je 135.000 EUR + sprostredkovateľská provízia pre RK
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 090 301

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2021 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks