Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 5
Zväčšiť
Kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt v 10 ročnej nadstavbe blízko lesa
Cena
154 000 €
4 162,16 € /㎡
Lokalita
Tranovského, Bratislava IV
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
1-izbový byt
StavKompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha37
Poschodie4 / 5
Dátum pridaniaminulý mesiac
Ponúkame na predaj 1 izbový byt na Tranovského ulici v Bratislave - mestská časť Dúbravka. Rozloha bytu je 36,73 m2, má francúzsky balkón a nachádza sa na 4. poschodí v 5 poschodovom dome s výťahom.

Byt pozostáva z jednej obytnej miestnosti a príslušenstva, kuchyňa, kúpeľňa ,WC, posteľ, práčka, jedálenský stôl a stoličky.

Byt sa nachádza v nadstavbe trojposchodového domu, pribudli dve poschodia, v rámci nadstavby bol bytový dom zateplený, boli vymenené stúpačky a dorobený nový výťah.

Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, dobrá dostupnosť do cesta mesta, blízko obchody, OC Saratov, Bory Mall, škola, škôlka, MHD, les. Bytový dom sa nachádza vo veľmi príjemnom a tichom prostredí.

Cena bytu je 154.000 EUR + sprostredkovateľská provízia pre RK
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 090 301

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2022 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks