Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Lokalita

1 / 17
Zväčšiť
REZERVOVANÝ Kompletne zrekonštruovaný a kompletne zariadený 1 izbový byt s krásnym výhľadom na Karpaty
Cena
139 900 €
3 781,08 € /㎡
Lokalita
Žarnovická, Bratislava III
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
1-izbový byt
StavKompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha37
Poschodie10 / 12
PivnicaÁno
Dátum pridaniapred 25 dňami
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt v mestskej časti Bratislava III - Rača na Žarnovickej ulici. Byt má rozlohu 37,5 m2 a nachádza sa na 10. poschodí z 12 s krásnym výhľadom na Karpaty. K bytu prislúcha aj pivničná kobka.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2021 vrátane výmeny plastových okien, výmeny elektroinštalácie a rozvodov vody. Taktiež vchodové dvere sú nové, bezpečnostné.

Byt má samostatnú kúpeľňu a WC, chodbu so vstavaným nábytkom, obývacia časť vrátane časti na spanie a samostatná kuchyňa (bez balkóna).

Byt sa predáva kompletne zariadený vrátane vstavaných častí ako aj zariadenia v obývačke ako gauč, TV a posteľ. Súčasťou ceny sú taktiež elektrospotrebiče ako práčka a sušička.

Cena energií: 125 Euro / mesiac

Zateplený bytový dom ma 2 výťahy (1x malý a 1x veľký).

LOKALITA:
Bratislava III - Rača, časť "Záhumenice" (srdce Rače). Výborná dostupnosť do mesta (električka a bus), kompletná občianska vybavenosť vrátane škôl, zdravotného strediska a nákupného centra.

Cena bytu je 139.900 EUR plus sprostredkovateľská provízia pre RK
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 090 301


Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2023 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks