Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 8
Zväčšiť
Krásny 2-izbový byt na Francisciho ulici v Prievidzi
Cena
69 000 €
1 326,92 € /㎡
Lokalita
Francisciho
Prievidza, Trenčiansky kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
2-izbový byt
StavČiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha52
Poschodie3
PivnicaÁno
Dátum pridaniapred 18 dňami
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v Prievidzi na sídlisku Zapotôčky na ulici Francisciho. Byt má výmeru 52 m2 a nachádza sa na 3.poschodí bytového domu s výťahom.

Byt pozostáva z obývačky, spálne, kuchyne, chodby, kúpeľne, WC a k bytu patrí aj pivnica.

Byt má vymenené okná, vymurované jadro s rohovou vaňou. V cene bytu sú bezpečnostné dvere Securido, vonkajšie rolety, nové radiátory, kuchynská linka s drezom Blanco, s umývačkou riadu, plynovým sporákom, chladničkou, mikrovlnkou a príslušným nábytkom, práčka so sušičkou Bosch. Obývačka sa predáva spolu s nábytkom a sedačkou, spálňu so zaujímavo riešeným šatníkom.

Byt je slnečný, orientovaný na južnú stranu. Bytový dom je zateplený, prebehla v ňom rekonštrukcia stúpačiek (kanál, voda, plyn), taktiež výmena meračov tepla.

Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou: obchod, pošta, škola, škôlka, autobusová zastávka, kostol, obchodné centrum.

Cena bytu je 69.000,- EUR + sprostredkovateľská provízia.
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 008 302.

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2020 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks