Typ ponuky
Druh nehnuteľnosti
Bratislava

1 / 9
Zmenšiť
3-izbový mezonetový byt blízko Eurovea na Lazaretskej ulici
Cena
242 000 €
2 813,95 € /㎡
Lokalita
Lazaretská, Bratislava I
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
3-izbový byt
StavKompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha86
Poschodie7
Dátum pridaniapred 2 mesiacmi
Ponúkame na predaj 3-izbový mezonetový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta na Lazaretskej ulici. Byt má výmeru 86 m2 (z toho úžitková plocha je 62 m2) a nachádza sa na 7. poschodí bytového domu s výťahom.

V spodnej časti bytu je denná časť s priestrannou obývacou miestnosťou, kuchyňou, samostatnou izbou, WC, kúpeľňou a malou vstupnou chodbou. V hornej časti bytu je samostatná izba.

Byt je prenajatý do 30.06.2022, je možnosť ho kúpiť ako investíciu a pokračovať v nájomnom vzťahu s terajšími nájomcami.

Byt má vlastné kúrenie, je klimatizovaný, využíva služby UPC, wifi.

Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti nákupné centrum Eurovea, MHD.

Cena bytu je 242.000,- EUR + sprostredkovateľská provízia.
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 008 302.

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?
Copyright Ⓒ 2021 Metropolitan Real s.r.o. - realitná kancelária Bratislava
No running tasks