MetropolitanReal
motto
 
0948 238 212
Lokalita
Iba novostavby

Hľadaj
0 / 0
2
Cena
800 € / mes.
14,28 € /㎡ / mes.
Lokalita
Ďumbierska, Bratislava III
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPrenájom
Druh
Byty
2-izbový byt
StavKompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha56
Poschodie1 / 5
Balkón / loggiaNie
PivnicaÁno
Dátum pridaniapred 2 hodinami
Slnečný byt na prenájom kompletne vybavený s celkovou výmerou 56 m2, veľká terasa 39 m2 výnimočný exteriérový priestor, situovaný na 1. poschodí (5) v novostavbe s výťahom. Murovaná pivnica o výmere 1,9 m2.

Vstupná hala s kúpeľnou s toaletou a umývadlom, obývacia izba prepojená s plne vybavenou kuchyňou so vstavanými elektrospotrebičmi so vstupom na terasu, 1 spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom, práčkou a sušičkou, samostatný šatník, priestranná terasa.

Vybavenie:
Byt sa nachádza v novostavbe a prenajíma sa plne zariadený a vybavený elektrospotrebičmi, bezpečnostné dvere, TV a Internet.

Popis lokality:

Nachádza sa v príjemnej lokalite na Kramároch (Ďumbierska 3) hneď pri lese, s dobrou občianskou vybavenosťou v okolí – potraviny, nemocnica, reštaurácie, športový areál, blízko je Železná studienka vhodná na šport či relax v prírode, dobrá dostupnosť autom aj MHD.

Cena a doplňujúce info:
Cena vrátane energií je 800 Eur + 300 Eur energie. K dispozícii od Júna.
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?