MetropolitanReal
motto
 
0948 238 212
Lokalita
Iba novostavby

Hľadaj
1 / 14
Priestranný a kompletne zariadený 2 izbový byt s balkónom a garážovým státím
Cena
580 € / mes.
9,50 € /㎡ / mes.
Lokalita
Vyšehradská, Bratislava V
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPrenájom
Druh
Byty
2-izbový byt
StavNovostavba
Podlahová plocha61
Poschodie3 / 11
Balkón / loggiaÁno
PivnicaNie
Dátum pridaniapred 1 hodinou
Ponúkame na prenájom priestranný kompletne zariadený 2 izbový byt (61 m² + balkón) v novostavbe na Vyšehradskej ulici s garážovým státím pod bytovým domom (aj bez parkovania).

Bonusy, ktoré oceníte:
- kryté parkovacie státie v podzemnej garáži (komfort v lete aj zime)
- lokalita s výbornou dostupnosťou a vybavenosťou
- Draždiak (10 min. pešo), hrádza (15 min. pešo) – ideálne na šport a oddych
- optický internet + TV v cene
- výťah, bezbariérový prístup

Voľný ihneď

Cena:
- nájom: 580 € / mesiac
- energie a služby: 220 € / mesiac (VRÁTANE kvalitného internetu a TV)
- nájomné za garážové státie: 50 € / mesiac
- vratná kaucia: 800 €

Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí 1x nájom, 1x depozit vo výške 800,- EUR a sprostredkovateľská provízia pre RK vo výške 1 mesačného nájmu.
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 090 301
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?