MetropolitanReal
motto
 
0948 238 212
Lokalita
Iba novostavby

Hľadaj
1 / 12
Priestranný, svetlý a kompletne zariadený 1 izbový byt s balkónom v novšej tehlovej stavbe
Cena
179 900 €
4 497,50 € /㎡
Lokalita
Vyšehradská, Bratislava V
Bratislava, Bratislavský kraj
Typ ponukyPredaj
Druh
Byty
1-izbový byt
StavNovostavba
Podlahová plocha40
Poschodie4 / 11
Balkón / loggiaÁno
PivnicaNie
Dátum pridaniapred 11 hodinami
Ponúkame na predaj 1,5-izbový byt na Vyšehradskej ulici v Bratislave v mestskej časti Petržalka - Lúky. Výmera bytu je 40 m2 a nachádza sa na 4. poschodí v 11 poschodovej tehlovej budove (novostavba z roku 2008).

Dispozícia bytu: priestranná vstupná chodba so vstavanou skriňou a vešiakovou zostavou, kúpeľňa spolu s WC, veľká izba rozdelená na spaciu, obývaciu a kuchynskú časť. K bytu prislúcha priestranný balkón orientovaný na východnú stranu.

Byt sa predáva kompletne zariadený, vybavený spotrebičmi: elektrická rúra, elektrická varná doska, chladnička , práčka. Internetové pripojenie je cez optický kábel.

Investičný potenciál: Výhodou tejto nehnuteľnosti je, že sa predáva aj so spoľahlivým nájomcom, ktorý má záujem pokračovať v nájme. Toto plus je ideálne riešenie pre investora, ktorému zabezpečí okamžitý príjem bez hľadania nájomníka. V prípade, ak kupujúci nebude mať záujem o prenájom nehnuteľnosti, bude nájom ukončený v zmysle dohody s novým kupujúcim.

Občianska vybavenosť v prízemí bytového domu ako aj Fitnesscentrum .

Bytový dom sa nachádza blízko Panónskej ulici, čo zabezpečuje rýchly presun do mesta ako aj na diaľnicu. MHD hneď priamo pri dome - autobus č. 93 smer mesto.
V blízkosti obchodné centrá ako: TESCO Galéria alebo OC Danubia, pekáreň

Cena bytu je 179.900,- EUR plus sprostredkovateľská provízia pre RK vo výške 5.000,- EUR
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 090 301
Máte záujem o túto nehnuteľnosť?